معرفی انیمیشن لگو برای کودکان | مجله نقد فیلم‌گردی
سینمای کودک

معرفی انیمیشن لگو برای کودکان

لیست زیر مجموعه آثار انیمیشنی را به شما معرفی می‌کند که شخصیت‌های آن لگوهای اسباب‌بازی هستند.

لگوها اسباب‌بازی‌های کوچکی هستند که در سری انیمیشن لگو آن‌ها را در قالب شخصیت‌های جذاب می‌بینیم. کاراکترهایی که انیمیشن‌های مشهور دنیا، به خصوص ابرقهرمان‌ها ساخته شده‌اند و داستان فعالیت‌های این ابرقهرمانان را تعریف می‌کنند. بیشتر کودکان از اسباب‌بازی‌های لگو برای بازی استفاده می‌کنند. اما انیمیشن‌هایی که بر محوریت این اسباب‌بازی‌ها هستند نیز طرفداران بسیاری دارند.

انیمیشن و کارتون جدید و دوبله

اگر فرزندان شما از طرفداران این اسباب‌بازی‌های کوچک هستند به شما پیشنهاد می‌کنیم که انیمیشن‌های لگو را نیز در اختیار آن‌ها قرار دهید. ما در مجله نقد فیلم‌گردی تلاش می‌کنیم تا انیمیشن‌هایی که با لگو درست شده‌اند، را به شما والدین معرفی کنیم. در این مطلب مجموعه‌ای از آثار کارتون جدید و کارتون دوبله را به شما والدین معرفی کنیم که شخصیت‌های آن لگوهای اسباب‌بازی هستند.

لیست ۱۰ انیمیشن و کارتون با موضوع انیمیشن لگو

۱- لگو ۲

«The Lego Movie 2: part 2»

محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب برای رده سنی ۱۳ سال به بالا

لگو 2

انیمیشن لگو ۲ نشان می‌دهد، پنج سال از زمانی که زندگی به خوبی و خوشی بود می‌‌گذرد، اما اکنون تهدیدی بزرگ لگو‌ها را با مشکلی جدی روبرو کرده است. تهدیدی که بار دیگر امت و دوستانش را به سمت ماجراجویی در دنیای لگوها فرا می‌خواند. اما اینبار ماموریت آن‌ها حقایق بزرگی را برای امت و مردم شهر لگوها فاش می‌کند.

۲- لگو بتمن

«Lego Batman»

محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو بتمن

انیمیشن لگو بتمن درباره ماجراهای کوتاه و بامزه لگوهای شرور در شهر آرکهام است. لگو بتمن باید شهر را آرام نگه دارد و با لگو‌های شرور مبارزه کند، اما این کار آنچنان که فکر می‌کنید برای بتمن ساده نخواهد بود. بتمن قرار است با چالش‌های عجیبی در سر راه مبارزه با خلافکاران رو به رو شود.

۳- لگو فلش

«Lego DC Comics Super Heroes: The Flash»

محصول سال ۲۰۱۸ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو فلش

انیمیشن لگو فلش داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌‌های لگو‌های بامزه و دوست داشتنی است. ماجرا از آنجایی شروع می‌شود که بتمن در حال نشان دادن بخش‌‌های مختلف سازمان عدالت به اتم هست که به تازگی به گروه ملحق شده است. در همین لحظه آژیر خطر به صدا در می‌‌آید و گروه عدالت وارد ماجراجویی تازه‌ای می‌شوند.

۴- لگو لیگ عدالت: برخورد کیهانی

«Lego DC Comics Super Heroes: Justice League»

محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو لیگ عدالت: برخورد کیهانی

انیمیشن لگو لیگ عدالت: برخورد کیهانی نشان می‌دهد پس از ورود شخصیتی شرور به نام برینیاک به سیاره زمین، برنامه‌‌ای پنهانی برای نابودی سیاره آغاز می‌‌شود. با این حال، مقاومت قهرمانان لیگ عدالت باعث می‌‌شود تا نبردی سخت بین دو طرف شکل بگیرد.

۵- لگو شزم: جادو و هیولاها

«Lego Dc: Shazam Magic and Monsters»

محصول سال ۲۰۲۰ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو شزم: جادو و هیولاها

انیمیشن لگو شزم: جادو و هیولاها داستان یک پسر ده ساله به نام بیلی باتسون است که با فریاد زدن کلمه‌ای، تبدیل به شزم می‌شود. او که اکنون یک ابر قهرمان شده است توجه اعضای لیگ قهرمانان را به خود جلب می‌کند و پا به اتفاقات هیجان‌انگیزی می‌گذارد.

۶- لگو دی سی: مشکلات خانوادگی بتمن

«Lego DC: Batman Family Matters»

محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو دی سی: مشکلات خانوادگی بتمن

داستان انیمیشن لگو دی سی: مشکلات خانوادگی بتمن از آن جا شروع می‌شود که بتمن، بت گرل، رابین و بقیه ابر قهرمانان دی‌ سی یک کارت دعوت مرموز دریافت می‌‌کنند. بعد از این دعوت، طولی نمی‌‌کشد که بتمن و تیمش با شخصیت شروری به نام رد هود روبرو می‌‌شوند که آرزو دارد خانواده ابرقهرمانان و شهر گاتهام را از بین ببرد.

۷- لگو لیگ عدالت: حمله ارتش نابودی

«Lego DC Super Heroes: Justice League – Attack of the Legion of Doom»

محصول سال ۲۰۱۵ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو لیگ عدالت: حمله ارتش نابودی

انیمیشن لگو لیگ عدالت: حمله ارتش نابودی درباره بتمن، سوپرمن و سایر اعضای لیگ عدالت است که بار دیگر در کنار هم جمع می‌شوند تا به کلانتر شهر در برقراری امنیت و مقابله با شخصیت شرور لکس لوتر یاری برسانند. اما لوتر با نقشه‌های شیطانی خود راه را برای لیگ عدالت پر از چالش‌های خطرناک می‌کند.

۸- جنگ ستارگان لگو: ماجراهای فیری میکرها

«Lego Star Wars: The Freemaker Adventures»

محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب برای رده سنی ۱۳ سال به بالا

جنگ ستارگان لگو: ماجراهای فیری میکرها

انیمیشن جنگ ستارگان لگو: ماجراهای خانواده فیری میکرها داستان یک لگو جوان است که یک شی قدیمی را پیدا می‌کند، همه چیز دچار دگرگونی می‌شود. به همین علت او و خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند در مقابل امپراطوری بایستند تا صلح و آزادی را برای باری دیگر به کهکشان برگردانند.

۹- لگو بتمن: اتحاد ابر قهرمانان دی‌ سی

«Lego Batman: The Movie DC Super Heroes Unite»

محصول سال ۲۰۱۳ و مناسب برای رده سنی ۱۳ سال به بالا

لگو بتمن: اتحاد ابر قهرمانان دی‌ سی

انیمیشن لگو بتمن اتحاد ابرقهرمانان دی سی درباره جوکر است که همراه لکس سعی دارند دنیا را به یک باره نابود کنند. حالا همه چیز به بتمن، سوپرمن و عدالت‌ جویان بستگی دارد تا مانع این کار شوند و در مقابل جوکر بایستند. اما جوکر نیز با نقشه‌های شیطانی خود تمام تلاشش را برای نابود کردن دنیا انجام می‌دهد.

۱۰- لگو دی سی: نبرد لیگ عدالت با لیگ بیزارو

«Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs Bizarro League»

محصول سال ۲۰۱۵ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

لگو دی سی: نبرد لیگ عدالت با لیگ بیزارو

انیمیشن لگو دی سی: نبرد لیگ عدالت با لیگ بیزارو درباره شخصیت اهریمنی به نام بیزارو است که با ورود او به شهر، بی‌‌نظمی همه‌ جا را فرا می‌گیرد. حالا سوپرمن به همراه دوستانش باید راه حلی پیدا کنند تا بیزارو را شکست داده و نظم را به شهر برگردانند. اما شکست دادن این شرور آن هم در انیمیشن لگو دی سی آنچنان کار راحتی نخواهد بود.

۰
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن