معرفی انیمیشن کریسمس برای کودکان | مجله نقد فیلم‌گردی
سینمای کودک

معرفی انیمیشن کریسمس برای کودکان

لیست زیر مجموعه آثار انیمیشنی را به شما معرفی می‌کند که موضوع آن جشن‌های کریسمس و تولد حضرت مسیح است.

انیمیشن کریسمس را برای فرزندان شما جذاب‌تر خواهد کرد. به خصوص برای هموطنان مسیحی که علاقه دارند در جشن‌هایی که به مناسبت میلاد حضرت مسیح برگزار می‌شود، برای فرزندان خود محتوایی سرگرم کننده داشته باشند. زیرا در این ایام کودکان و نوجوانان در خانه حضور دارند و انیمیشن بهترین ابزار برای سرگرمی و ارائه اطلاعات درباره این جشن‌های مناسبی به آن‌ها است.

انیمیشن و کارتون جدید و دوبله

ما در مجله نقد فیلم‌گردی مجموعه‌ای از آثار انیمیشنی را به شما معرفی می‌کنیم که نه تنها محتوای آن‌ها مناسب فرزند شماست، بلکه باعث سرگرم شدن آن‌ها در طول تعطیلات کریسمس می‌شود. شما والدین در این مطلب با مجموعه‌ای از آثار کارتون جدید و کارتون دوبله آشنا خواهید شد که موضوع آن جشن‌های کریسمس و تولد حضرت مسیح است.

لیست ۱۰ انیمیشن و کارتون با موضوع انیمیشن کریسمس

۱- دکتر سئوس گرینچ

«Dr Seuss The Grinch»

محصول سال ۲۰۱۸ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

دکتر سئوس گرینچ

انیمیشن دکتر سئوس گرینچ درباره شخصیتی به همین نام است. او که خیلی فردی بدخلق و عبوس است، می‌خواهد تا کریسمس را برای اهالی روستای هوویل خراب کند و از بین ببرد. زیرا او از روز کریسمس متنفر است. اما او در این مسیر با مشکلات فراوانی مواجه می‎شود، زیرا اهالی روستا در این انیمیشن کریسمس به گرینج اجازه نمی‌دهند تا جشن‌های سال نو را خراب کند.

۲- سرود کریسمس

«A Christmas Carol»

محصول سال ۲۰۰۹ و مناسب برای رده سنی ۱۳ سال به بالا

سرود کریسمس

انیمیشن سرود کریسمس درباره مردی خسیس و بداخلاق به نام ابنیزر اسکروج است. او در آستانه کریسمس با تنگ ‌نظری خود قلب منشی همیشه وفادارش را می‌‌شکند. او در شب کریسمس طبق معمول تنهاست تا این که ارواح کریسمس به سراغ او می‌‌آید تا اسکروج را با خود در سفری طولانی همراه می‌‌کند. سفری که چشم او را به اعمال زشتش باز می‌کند.

۳- قطار قطبی

«The Polar Express»

محصول سال ۲۰۰۴ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

قطار قطبی

انیمیشن قطار قطبی داستان پسر بچه‌ای است که برخلاف تمسخر بسیاری از دوستانش به بابانوئل و حضور وی در روزهای کریسمس اعتقاد دارد. تا این که در شب کریسمس، او سوار قطاری جادویی می‌شود که در راه قطب شمال و خانه بابانوئل است. حالا این پسر بچه در این انیمیشن کریسمس باید به دنبال آرزوهایی که می‌خواهد از بابانوئل بخواهد باشد.

۴- نگهبانان قصه ها

«Rise of the Guardians»

محصول سال ۲۰۱۲ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

نگهبانان قصه ها

انیمیشن نگهبانان قصه ها داستان گروهی از نگهبانان است که با یکدیگر تلاش می‌کنند تا از آرزوها و باورهای کودکان سراسر جهان در برابر موجودی اهریمنی محافظت کنند. فرمانده این محافظان بابانوئل است و تعداد زیادی از پری‌ها، به همراه یک خرگوش و سردین که نماینده سرماست او را در این ماموریت همراهی می‌کنند. این انیمیشن کریسمس را در فیلم‌گردی ببینید.

۵- بره ناقلا: پرواز قبل از کریسمس

«Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas»

محصول سال ۲۰۲۱ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

بره ناقلا: پرواز قبل از کریسمس

بره ناقلا در این سری از انیمیشن بره ناقلا: پرواز قبل از کریسمس بعد از یک اتفاق ناخواسته در جشن کریسمس و ایجاد هرج و مرج در آن، متوجه می‌شود که بره کوچک و بازیگوشی به نام تیمی گم شده است. حالا باید بره ناقلا به همراه سگ گله تا قبل از این که دیر شود تیمی را پیدا کند. زیرا اگر این اتفاق نیافتد جشن کریسمس گوسفندها در مزرعه بهم خواهد خورد.

۶- یک کریسمس صورتی

«A Pink Christmas»

محصول سال ۱۹۷۸ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

یک کریسمس صورتی

انیمیشن یک کریسمس صورتی درباره پلنگ صورتی است که در روز کریسمس تنهایی وقت می‌گذراند. او تنها در این شب به دنبال آن است که بتواند کریسمس را با دیگران بگذراند. اما هر دفعه موانع و اتفاقاتی باعث می‌شود تا این شخصیت کارتونی بامزه نتواند با بقیه وقت بگذراند. این انیمیشن کریسمس را در سایت ما تماشا کنید.

۷- داستان های میکی و کریسمس

«Mickeys Once Upon a Christmas»

محصول سال ۱۹۹۳ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

داستان های میکی و کریسمس

انیمیشن داستان های میکی و کریسمس شرایط و حال و هوای روزهای سال نو را برای میکی و دوستانش به تصویر می‌کشد. میکی به همراه دانل داگ، سه جوجه اردک، اسکوبی و باقی کاراکترهای انیمیشن میکی موس در کنار یکدیگر سال نو را می‌گذرانند. سال نویی که در کنار انیمیشن کریسمس می‌گذرد.

۸- اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس

«Spookley and the Christmas Kittens»

محصول سال ۲۰۱۹ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

سانتا دستگیر می شود

انیمیشن اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس داستان یک کدو تنبل مربعی شکل به نام اسپوکلی است که با دوستانش به پیشواز جشن کریسمس می‌روند اما مراسم با ورود گربه‌ای عجیب به هم می‌خورد. گربه‌ای که با خود اتفاقات عجیب تری را برای اسپوکلی در این انیمیشن کریسمس به همراه دارد.

۹- سانتا دستگیر می شود

«Gotta Catch Santa Claus»

محصول سال ۲۰۰۸ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس

انیمیشن سانتا دستگیر می شود درباره پسری به نام ترور است که دوست صمیمی‌اش ورونیکا به بابانوئل اعتقادی ندارد. ترور برای متقاعد کردن دوستش تصمیم می‌گیرد تا در شب کریسمس، بابانوئل را دستگیر کند و این گونه یک فاجعه تمام عیار به بار می‌آورد. این انیمیشن کریسمس را در سایت ما تماشا کنید.

۱۰- میکی و مینی کریسمس را آرزو می کنند

«Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas»

محصول سال ۲۰۲۱ و مناسب برای رده سنی ۷ سال به بالا

میکی و مینی کریسمس را آرزو می کنند

ما در انیمیشن میکی و مینی کریسمس را آرزو می کنند شاهد هستیم بعد از اتفاقات متعددی که برای میکی و مینی می‌افتد، گروهشان از هم جدا شده و در سرتاسر دنیا پراکنده می‌شوند. حالا آن‌ها باید تلاش کنند تا قبل از شب کریسمس به کوه هات داگ برسند تا دوباره گروه میکی و دوستانش در کنار یکدیگر قرار بگیرند. این انیمیشن کریسمس را در فیلم‌گردی ببینید.

۰
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن