فیلم‌گردی سرزمینی پر از کارتون و انیمیشن جدید | مجله نقد فیلم‌گردی
سینمای کودک

فیلم‌گردی سرزمینی پر از کارتون و انیمیشن جدید

مطلب زیر برای شما والدین آماده شده است تا بیشتر با دستیار محتوایی فیلم‌گردی و دنیای جذاب انیمیشن‌های آن آشنا شوید.

کارتون جدید، کارتون دوبله و انیمیشن کودک کلید واژه‌هایی هستند که بیشتر والدین ایرانی در هنگام جستجوی محتوا برای فرزندانشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. کلماتی که نشان می‌دهد والدین برای پیدا کردن محتوایی سالم برای فرزندان خود تا چه اندازه دغدغه‌مند هستند. دغدغه‌ای که در سال‌های اخیر به واسطه بزرگی بیش از اندازه دنیای فیلم، سریال و انیمیشن بیشتر نیز شده است.

انیمیشن و کارتون | دانلود و تماشای آنلاین بهترین کارتون جدید دوبله برای کودک، خردسال و بزرگسال در فیلم‌گردی

والدین ایرانی دغدغه آن را دارند که متناسب با سن فرزندان خود به آن‌ها محتوا ارائه کنند. انیمیشن یکی از صدها محتوایی است که عموما والدین آن را برای فرزندان خود انتخاب می‌کنند. هرچند که در این جهان فانتزی پویانمایی بزرگسالان نیز جا می‌گیرد که علتی می‌شود تا والدین نیاز خود را به داشتن دستیاری محتوایی برای انتخاب محتوا احساس کنند.

فیلم‌گردی دستیار محتوایی دنیای انیمیشن و کارتون

ما در مجموعه فیلم‌گردی تلاش داریم تا دستیاری محتوایی مناسبی برای شما والدین باشیم. دستیاری که می‌داند فرزندان شما در هر رده‌بندی سنی، نیاز به چه نوع محتوایی دارند. ما در پلتفرم فیلم‌گردی با ایجاد نظامی ساختارمند محتواهای حوزه سینمای کودک و نوجوان را با حساسیت بالا آنالیز و تجزیه و تحلیل می‌کنیم. نتیجه این فعالیت نیز ارائه هزاران اپیزود آثار مناسب سازی شده برای فرزندان شماست.

چگونه کارتون مناسبی برای کودکان انتخاب کنیم؟ – اینفوگرافی

کارتون‌ها و رده‌بندی سنی

مجله نقد فیلم‌گردی در همین راستا تلاش دارد تا بهترین آثار مرتبط با رده‌بندی سنی کودکان و نوجوانان ایرانی را با ذکر نکات مثبت آموزشی آن‌ها به شما والدین معرفی کند. شما در صفحه سینمای کودک و نوجوان مجله نقد فیلم‌گردی می‌توانید بر اساس ۴ رده بندی سنی که شامل رده سنی ۳ تا ۶ سال، ۷ تا ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۳ سال و ۱۴ تا ۱۸ است، برای فرزندان خود محتوا انتخاب کنید.

انیمیشن رایا و آخرین اژدها

لیست آثار انیمیشنی متناسب با رده‌های سنی

۱- معرفی انیمیشن برای ۳ تا ۶ سال

۲- معرفی انیمیشن برای ۷ تا ۱۰ سال

۳- معرفی انیمیشن برای ۱۱ تا ۱۳ سال

۴- معرفی انیمیشن برای ۱۴ تا ۱۸ سال

صفحه اختصای کارتون و انیمیشن کودک و خردسال

شما والدین گرامی بعد از انتخاب اثر مورد نظر خود می‌توانید این آثار انیمیشنی را که شامل کارتون دخترانه، کارتون پسرانه، انیمیشن سینمایی، انیمیشن سریالی، انیمیشن ایرانی و ده‌ها دسته‌بندی متنوع است، در پلتفرم فیلم‌گردی به صورت آنلاین تماشا کنید.

همچنین ما در پلتفرم فیلم‌گردی با ارائه صفحه اختصاصی کودک و خردسال، این قابلیت را برای فرزندان شما ایجاد کرده‌ایم که خود محتوای مورد علاقه‌شان را تماشا کنند. آن‌ها می‌توانند با ورود به صفحه کودک و خردسال ما به تماشای آنلاین آثار محبوب خود مشغول شوند و شما والدین نیز با خیال راحت از آنکه دستیار محتوایی فیلم‌گردی آثار مناسبی را برای فرزندان شما تدارک دیده است به فعالیت‌های خود مشغول شوید.

انیمیشن زوتوپیا

آموزش از طریق انیمیشن

ما در مجله نقد فیلم‌گردی براساس شاخص‌های تربیتی که در نظام تربیت کودک تعریف شده است آثار کارتونی را دسته‌بندی کرده و آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. سیستم تربیتی که در آن مهارت‌های ارتباطی، رشد شخصیتی، نکات آموزشی، الگوسازی مثبت و سبک زندگی جزو محورهای مهم هستند.

اگر فرزند شما مهارت کمک کردن به دیگران را فرا نگرفته است، ما به شما مجموعه‌ای از آثار انیمیشنی را پیشنهاد می‌دهیم که به فرزند شما این مهارت را یاد می‌دهد. اگر فرزندان شما دارای اعتماد به نفس پایین و یا مشکل مقابله با ترس است، ما در فیلم‌گردی انیمیشن‌هایی را به شما ارائه می‌دهیم که اعتماد به نفس فرزند شما را افزایش می‌دهد و یا به او کمک می‌کند تا به مقابله با ترس‌های خود برود.

انیمیشن داستان اسباب بازی 4

لیست آثار انیمیشنی متناسب با مهارت‌های تربیتی

۱- معرفی انیمیشن برای آموزش کمک کردن

۲- ۱۰ انیمیشن با موضوع مهربانی

۳- ۱۰ اثر برای پرورش خلاقیت کودکانمان

۴- ۱۰ اثر انگیزشی برای کودکانمان

۵- معرفی انیمیشن برای افزایش اعتماد به نفس

ما در فیلم‌گردی به عنوان یک دستیار محتوایی برای والدین ایرانی، وظیفه خود می‌دانیم که محتوایی سالم و آموزشی را مبتنی بر فرهنگ ایرانی برای فرزندان شما تدارک ببینیم. زیرا دنیای کارتون همان اندازه که می‌تواند جهانی جذاب برای کودکان و نوجوانان باشد می‌تواند برای آن‌ها تاثیرات منفی نیز به همراه داشته باشد. تاثیراتی که با همراهی فیلم‌گردی با خیالی راحت از فرزندان خود در مقابل اثرات منفی انیمیشن محافظت خواهید کرد.

۰
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن