بهترین فیلم های کمدی‌ سینمای ایران (۱)

در مجله نقد فیلمگردی قصد داریم فیلم‌ های کمدی مناسب تماشای خانواده را به تفکیک هر دهه، خدمت شما مخاطبین محترم معرفی کنیم.

بهترین کمدی های دهه 60 و 70 ایران

امسال نوروز متفاوتی را در پیش‌رو داریم، در حالی که هر سال برای ورود به تعطیلات عید برنامه‌های دید و بازدید و مسافرت را در اولویت قرار می‌دادیم، اکنون در پی شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی هستیم و جز در موارد ضروری بنا به مسئولیت‌پذیریمان در برابر این قضیه، از خانه خارج نمی‌شویم.

اما این روزهای حوصله‌ سر بر و خسته‌کننده را می‌توان با انتخاب برنامه‌های مناسب، حتی مفیدتر از گذشته سپری کرد. یکی از این انتخاب‌ها قطعا تماشای فیلم است. ژانری که در این روزهای خسته‌کننده احتمالا بتواند حال و هوای ما و خانواد‌ه‌مان را عوض کند، فیلم‌های کمدی و طنز هستند. در همین راستا در مجله نقد فیلمگردی قصد داریم فیلم‌های کمدی مناسب تماشای خانواده را به تفکیک هر دهه، خدمت شما مخاطبین محترم معرفی کنیم.

این پرونده شامل فیلم‌های زیر است:
مدرسه پیرمردها، چهارشنبه عزیز، تحفه‌ی هند، اجاره‌ نشین‌ها، لیلی با من است، همسر، آدم برفی، من زمین را دوست دارم، مومیایی ۳، مرد عوضی، دو نفر و نصفی، جیب‌برها به بهشت نمی‌روند، آپارتمان شماره ۱۳، دزد عروسک‌ها، کلاه قرمزی و پسرخاله، ای ایران، دیگه چه خبر!؟، الو، الو، من جوجوام، شهر موشها

۲
برچسب ها

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن