سریال دارک - Dark بهترین سریال نتفلیکس شد | مجله نقد فیلم گردی
حاشیه

سریال دارک – Dark بهترین سریال نتفلیکس شد

سریال دارک - Dark بهترین سریال نتفلیکس از نظر کاربران وبسایت راتن تومیتوز شد. لازم به ذکر است حدود 3 میلیون کاربر در این نظرسنجی شرکت کرده بودند.

حدود ۳ میلیون کاربر در این نظرسنجی شرکت کرده بودند که در نهایت از میان ۶۴ سریال منتخب، سریال «Dark» به عنوان بهترین سریال ساخت شبکه نتفلیکس انتخاب شد.

سریال Dark دو ژانر علمی – تخیلی و جنایی را ترکیب کرده و فضایی تاریک و رمزآلود به وجود آورده است. داستان دارک در شهر ویندن می‌گذرد، شهر کوچکی مجاور یک نیروگاه هسته‌ای. هر چه بیشتر در سریال پیش می‌رویم شخصیت‌های بیشتری به داستان اضافه می‌شوند و روابط پیچیده‎ آن‌ها با یکدیگر و با داستان مشخص می‌شود. سریال Dark به خوبی از پس خطوط زمانی چندگانه برمی‌آید و شخصیت‌ها را طوری معرفی می‌کند که به خاطر می‎مانند.

داستان سریال Dark توجه کامل شما را برای فهم وقایع می‌طلبد. در عین حال که داستان به جلو پیش می رود و معما‌ها حل می‌شوند، ابعادبزرگ‌تر ماجرا نیز هویدا می‌شود و برای ما و شخصیت‌های داستان سوال‌های جدیدی به وجود می‌آید.

نتفلیکس فصل اول سریال Dark را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد و چندی پیش بعد از دو سال فصل دوم آن نیز منتشر شده است. این سریال آلمانی در کنار عنوان Stranger Things از محبوب‌ترین عناوین شبکه نتفلیکس به شمار می‌آیند.

به طور خلاصه درباره داستان فصل اول باید بگویم در ابتدای فصل اول، میکل هنگامی که همراه یوناس، مارتا، مگنوس، فرانچسکا و بارتوش به جنگل رفته بود مفقود می‌شود و سر و کله‌اش در سال ۱۹۸۶ پیدا می‌شود. اولریک برای یافتن فرزندش سر از ۱۹۵۳ در‌می‌آورد. و یوناس که می‌شود گفت قهرمان اصلی داستان است، به سال ۱۹۸۶ می‌رود تا میکل را به سال ۲۰۱۹ بازگرداند اما نوآ، کشیشی که بنظر می‌رسد تمام این وقایع زیر سر اوست، مانعش می‌شود.

۲

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن