بهترین سریال های عاشقانه کره ای | مجله نقد فیلم‌گردی
فیلم شناسی

بهترین سریال های عاشقانه کره ای

همراه ما باشید تا 10 سریال عاشقانه کره ای را که مخاطبان در سراسر جهان به تماشای آن‌ها نشسته‌اند، به صورت خلاصه به شما مخاطبان مجله نقد فیلم گردی معرفی کنیم.

می‌خواهیم در این مطلب به معرفی بهترین سریال های عاشقانه کره ای از نظر مخاطبان آثار کشور کره‌جنوبی بپردازیم. آثاری که در ایران محبوبیت بالایی دارند و مخاطبان بسیاری از جمله دختران نوجوان و جوان به تماشای داستانی‌های جذابشان می‌نشینند. داستان‌هایی که نه تنها شما را جذب عشق‌های شادشان می‌کنند بلکه شما را با غم‌هایشان نیز همراه می‌کنند.

هیچ کس فکر نمی‌کرد که با پخش سریال محبوب جومونگ دورانی در ایران آغاز شود که سریال‌های کره‌ای تبدیل به محبوبترین آثار در ایران شوند. سریالی‌هایی که با مفاهیم جذاب خانوادگی، اجتماعی و فرهنگی تلاش می‌کنند تا کشور کره را به جهان معرفی کنند. سریال‌هایی که عشق در آن‌ها حرف اول و آخر را می‌زند.

پس اگر شما هم از دنبال کنندگان سریال‌های کره‌ای هستید همراه ما باشید تا در این لیست ۱۰ سریال برتر عاشقانه کره‌ ای را به انتخاب کاربران سایت آسیاویکی به شما معرفی کنیم.

لیست ۱۰ سریال عاشقانه کره ای (تماشای آنلاین فیلم کره ای)

۱- The Heirs

محصول سال ۲۰۱۳

وارثان

سریال وارثان داستان عاشقانه‌ای درباره پسری ثروتمند و دختری فقیر است. قصه‌ای به سبک داستان کلاسیک سیندرلا که در آن پسر با وجود ثروت زیاد اما دچار مشکلات بسیاری در خانواده خود است. از سمتی دختری فقیر اما شاد با حضور در زندگی پسر، زندگی او را دچار تغییرات بزرگی می‌کند؛ قصه‌ای عاشقانه از دنیای ثروتمندان کره‌ای.

سریال توسط شبکه «SBS» و در ۲۰ قسمت ساخته شده است. سریالی به کارگردانی «Kang Shin-Hyo» که مطرح‌ترین بازیگران کشور کره‌جنوبی از جمله « Lee Min-Ho»، « Park Shin-Hye» (بازیگر سریال سرنوشت) و «Kim Woo-Bin» در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریالی که با ثبت ریتینگ (درصد بینندگان) ۲۸.۶ درصد جزو آثار محبوب در کره است.

سریال با رای ۳۴ هزار مخاطب سایت asianwiki و کسب امتیاز ۹۱ در جایگاه نخست لیست بهترین سریال های عاشقانه کره ای قرار دارد.

۲- Guardian: The Lonely and Great God

محصول سال ۲۰۱۷

 

گابلین

سریال گابلین داستانی عاشقانه از دنیای ماورایی را به مخاطبان خود هدیه می‌دهد. داستان جنگجویی که بر اثر خیانتی که به او شده تبدیل به گابلین می‌شود تا از روح انسان‌ها محافظت کند. اما حضور دختر جوانی در زندگی گابلین باعث تغییرات زیادی در این جنگجو می‌شود. حال او نه تنها باید از روح انسان‌ها محافظت کند بلکه میان عشق و وظیفه خود نیز گیر افتاده است.

سریال توسط شبکه « tvN» در ۱۶ قسمت تولید شده و کارگردان آن « Lee Eung-Bok» است. سریالی با بازی « Gong Yoo»، « Kim Go-Eun» (بازیگر فیلم قطار بوسان) و « Lee Dong-Wook» که توانست با ثبت ریتینگ ۲۰.۵ درصد جزو سریال‌های بسیار محبوب کشور کره باشد. همچنین سریال در جشنواره « BaekSang Arts Awards» نیز توانست برنده جایزه شود.

سریال با امتیاز ۹۱ از رای ۳۰ هزار مخاطب در جایگاه دوم لیست قرار گرفته است.

۳- Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

محصول سال ۲۰۱۶

عاشقان ماه

سریال عاشقان ماه داستانی تاریخی از دوران تاسیس این کشور است. داستان دختری جوان که با سفر در زمان به دوران حکومت اولین پادشاه کره‌جنوبی سفر می‌کند. او در این سفر با شاهزاده‌ای جوان آشنا می‌شود که علارغم چهره سرد و خشن‌اش اما دلی مهربان دارد. مهربانی که دختر آن را کشف می‌کند تا داستان عاشقانه این دو آغاز می‌شود.

سریال را شبکه « SBS» در ۲۰ قسمت ساخته و کارگردان آن « Kim Kyu-Tae» است. بازیگران مطرحی همچون « Lee Joon-Gi» و « IU» (بازیگر سریال هتل دل لونا) نیز در سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال با وجود ریتینگ پایین خود در زمان پخش سریال با ۱۱.۸ درصد اما طی سال‌های گذشته به آرای مخاطبان جزو لیست بهترین سریال های عاشقانه کره ای قرار گرفته است.

سریال با رای ۲۶ هزار نفر و دریافت امتیاز ۹۲ در جایگاه سوم لیست سایت asianwiki جای گرفته است.

۴- Descendants of the Sun

محصول سال ۲۰۱۶

نسل خورشید

سریال نسل خورشید نشان می‌دهد که گل‌های عشق در جنگ نیز شکوفا می‌شوند. داستان سریال درباره پزشکی است که ماموریت می‌یابد تا با نیروهای ویژه ارتش کره به کشوری برود که در آن جنگ داخلی رخ داده است. حضور این پزشک و آشنایی او با فرمانده نیروهای ویژه داستان عاشقانه‌ای را برای علاقمندان به سریال‌های کره‌ای رقم می‌زند.

شبکه « KBS2» این سریال را در ۱۶ قسمت و به کارگردانی « Lee Eung-Bok» تولید کرده است. « Song Joong-Ki»، « Song Hye-Kyo» و « Jin Goo» بازیگران این سریال هستند که با ریتینگ ۳۸.۸ درصد جزو محبوب‌ترین آثار کره‌ای به حساب می‌آید. همچنین این سریال در جشنواره « BaekSang Arts Awards» توانست جایزه بهترین کارگردانی را به خود اختصاص دهد.

رای ۲۶ هزار نفر و امتیاز ۹۱ این سریال را در جایگاه چهارم لیست قرار داده است.

تماشای آنلاین فیلم کره ای

۵- W: Two Worlds Apart

محصول سال ۲۰۱۶

دبلیو

سریال دبلیو داستان طراح کمیکی است که شخصیت‌های داستانش زندگی واقعی دارند. دختر این طراح کمیک بر اثر حادثه‌ای وارد جهان داستانی کمیک می‌شود و آشنایی او با شخصیت اصلی داستان باعث می‌شود تا این دو دنیا به یکدیگر متصل شوند. اتصالی که سرآغاز یک ماجرای عاشقانه و هیجان‌انگیز بین دنیای واقعی و دنیای خیالی است.

سریال را شبکه « MBC» در ۱۶ قسمت تولید و پخش کرده است. سریالی با بازی بازیگرانی همچون « Lee Jong-Suk» (بازیگر فیلم بدون نفس) و « Han Hyo-Joo» که ریتینگ ۱۵.۲ درصد را به خود اختصاص داده است. سریال با وجود آمار پایین مخاطبانش اما توانسته است با نمایش جذاب دنیایی فانتزی جزو آثار محبوب مخاطبان باشد.

سریال با رای ۲۴ هزار نفر و امتیاز ۹۱ در سایت asianwiki در جایگاه پنجم لیست سریال های عاشقانه کره ای قرار دارد.

۶- My Love From the Star

محصول سال ۲۰۱۴

تو از ستاره‌ها اومدی

سریال تو از ستاره‌ها اومدی داستان موجودی فضایی بوده که ۴۰۰ سال بر روی زمین زندگی کرده است. او که علاقه‌ای به ارتباط‌گیری با انسان‌ها ندارد طی حادثه‌ای با یک بازیگر آشنا می‌شود. حضور این بازیگر جوان در زندگی این پسر باعث می‌شود تا او نه تنها عشق را تجربه کند بلکه با انسان‌ها نیز دوباره ارتباط گرفته و زندگی جدیدی را تجربه کند.

« SBS» شبکه سازنده این سریال در ۲۱ قسمت است. سریالی به کارگردانی « Jang Tae-Yoo» که دو تن از بازیگران مطرح کره‌جنوبی با نام‌های « Gianna Jun» (بازیگر فیلم ترور) و « Kim Soo-Hyun» در آن بازی کرده‌اند. سریال در مجموع آمار ۲۴ درصد از بینندگان را به خود اختصاص داد و در جشنواره « BaekSang Arts Awards» نیز توانست خوش بدرخشد.

امتیاز مخاطبان سایت asianwiki به این اثر از مجموع ۲۳ هزار رای امتیاز ۹۲ بوده که این اثر را در جایگاه ششم لیست قرار داده است.

۷- The Legend of the Blue Sea

محصول سال ۲۰۱۷

افسانه دریای آبی

سریال افسانه دریای آبی قصه‌ای فانتزی از دیدار یک پری دریایی با انسانی عادی است. پری دریایی که بعد از حادثه‌ای در دنیای انسان‌ها حضور می‌یابد، توسط پسری جوان پیدا می‌شود. این پسر تصمیم می‌گیرد تا از پری دریایی محافظت کند و همین باعث می‌شود تا داستانی عاشقانه که قدمتی چند هزارساله دارد بین پری دریایی و پسر آغاز شود.

سریال در ۲۰ قسمت و توسط شبکه « SBS» ساخته شده است. « Jin Hyeok» کارگردان این سریال است و بازیگران مشهوری همچون « Gianna Jun» و « Lee Min-Ho» (بازیگر سریال پادشاه: سلطنت ابدی) در آن بازی کرده‌اند. سریال با ریتینگ ۲۱ درصد جزو آثار محبوب بین مخاطبان سریال‌های کره‌ای به خصوص طرفداران لی مین هو است.

سریال با رای ۱۹ هزار نفر و امتیاز ۹۱ جایگاه هفتم را در لیست بهترین سریال های عاشقانه کره ای دارد.

۸- It’s Okay to Not Be Okay

محصول سال ۲۰۲۰

اشکالی نداره خوب نباشی

سریال اشکالی نداره خوب نباشی داستان افرادی است که زخم‌های روحی بزرگی را در زندگی خود تجربه کرده‌اند. داستان پسری که از برادر ناتوان خود مراقبت می‌کند و نویسنده‌ای که کودکی دشواری را تجربه کرده است. حال این دو نفر با زندگی در کنار یکدیگر نه تنها زخم‌های روحی خود را درمان می‌کنند بلکه یاد می‌گیرند که عاشق شوند.

سریال در ۱۶ قسمت و توسط « tvN» به کارگردانی « Park Shin-Woo» ساخته شده است. بازیگرانی همچون « Kim Soo-Hyun»، « Seo Yea-Ji» و « Oh Jung-Se» نیز در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال با ریتینگ ۵.۴ درصد جزو آثاری است که به خاطر حاشیه‌های ایجاد شده پیرامونش با استقبال منفی از سوی مخاطبان مواجه شد.

سریال با رای ۱۳ هزار نفر و امتیاز ۹۰ در رده هشتم لیست قرار گرفته است.

۹- Crash Landing on You

محصول سال ۲۰۲۰

سقوط بر روی تو

سریال سقوط بر روی تو داستانی درباره گم شدن دختری از کره‌جنوبی در کره‌شمالی است. داستانی عاشقانه از زوجی که یکی فردی ثروتمند در کره‌جنوبی بوده و دیگر افسری نظامی در کره‌شمالی است. دیدار این دو و تفاوت‌های سبک زندگی و فرهنگی آن‌ها باعث ایجاد عشقی می‌شود که هیچکس جلودار آن نیست.

سریال توسط شبکه « tvN» و در ۱۶ قسمت ساخته شده است. کارگردان سریال « Lee Jung-Hyo» بوده و بازیگران سریال نیز « Hyun-Bin» و « Son Ye-Jin» نام دارند. سریال با ثبت ریتینگ ۲۱ درصد جزو آثار محبوب در بین مخاطبان بوده که توانسته است جایزه « BaekSang Arts Awards» را کسب کند.
سریال با رای ۱۳ هزار نفر و امتیاز ۸۸ در جایگاه نهم لیست قرار دارد.

۱۰- Mr. Sunshine

محصول سال ۲۰۱۸

آقای آفتاب

سریال آقای آفتاب داستان عشق دختری جوان و افسری نظامی را در دوران اشغال این کشور توسط آمریکایی‌ها بیان می‌کند. داستانی ملی‌گرایانه از افرادی که می‌خواهند کشور خود را از دست مهاجمان خارجی نجات دهند. داستان عشقی میان یک شورشی و یک افسر آمریکایی کره‌ای که سرانجام تلخی را دارد.

سریال را شبکه « tvN» در ۲۴ قسمت بر روی آنتن تلویزیون برده است؛ سریالی به کارگردانی « Lee Eung-Bok» و بازی بازیگرانی همچون « Lee Byung-Hun»، « Kim Tae-Ri»، « Yoo Yeon-Seok» و « Byun Yo-Han». سریال با ثبت آمار بازدید ۱۸ درصدی مخاطبان جزو آثار محبوب عاشقانه بوده که برنده جایزه « BaekSang Arts Awards» است.

سریال با امتیاز ۸۷ از رای ۶ هزار مخاطب سایت asianwiki جایگاه دهم بهترین سریال های عاشقانه کره ای را در اختیار دارد.

۰
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن