مدل درآمدی جدید فیلم‌گردی - VOD فریمیوم ایرانی - تماشای رایگان فیلم و سریال
فیلم گردی

مدل درآمدی جدید فیلم‌گردی

در فیلم‌گردی جدید، براساس سلایق و نیازهای کاربران، اشتراک‌های مختلفی وجود خواهد داشت.

احتمالا متوجه شدید که به تازگی مدل خرید اشتراک‌های فیلم‌گردی تغییر کرده است و شاید تاکنون با این سبک از طرح‌های اشتراکی آشنایی نداشته باشید. برای آشنایی بیشتر با شیوه‌ی جدید اشتراک‌های فیلم‌گردی، تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

VOD فریمیوم ایرانی

فیلم‌گردی به عنوان یک پلتفرم VOD ایرانی به صورت پیشتازانه تصمیم گرفته‌ است که از مدل فریمیوم استفاده کند. فریمیوم به مدلی از عرضه‌ی محصول گفته می‌شود که در آن، دسترسی به بخشی از امکانات محصول اصلی، به‌صورت رایگان، امکان پذیر است. کاربر می‌تواند تنها با ثبت‌نام در فیلم‌گردی، همه‌ی فیلم‌های سینمایی خارجی را به صورت رایگان تماشا کند. البته در مدل فریمیوم، برای دسترسی کامل‌تر به همه‌ی امکانات و محتواها، باید اشتراکی متناسب با نیاز خودتان را تهیه کنید.

فیلم‌گردی

اشتراک‌های مختلف برای سلیقه‌های مختلف

ما در فیلم‌گردی،سه نوع طرح اشتراک داریم که شما متناسب با نیاز خودتان می‌توانید آنها را انتخاب کنید:

  • طرح رایگان

این طرح به‌صورت پیش‌فرض برای همه‌ی کاربران فعال است و شما با داشتن این نوع اشتراک، به تمامی فیلم‌های خارجی دسترسی خواهید داشت ولی برای تماشای فیلم‌های ایرانی و سریال‌ها، باید به سراغ طرح‌های دیگر بروید.

  • طرح نقره‌ای

با خرید این طرح، شما علاوه بر فیلم‌های خارجی، به فیلم‌های داخلی نیز دسترسی خواهید داشت. اما تماشای محتواهای سریالی، با این طرح امکان‌پذیر نیست.

  • طرح طلایی

اگر شما کاربر طلایی فیلم‌گردی باشید، می‌توانید به‌صورت نامحدود به تمامی محتواهای سینمایی و سریالی ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید.

البته قابل توجه است که اگر یک طرح اشتراک پولی را خریداری کردید و قصد تغییر به طرح دیگری را داشتید، جای نگرانی نیست و با خرید طرح جدید، روزهای باقی‌مونده از طرح قبل، متناسب با طرح جایگزین، معادل‌سازی شده و به روزهای اشتراک شما اضافه خواهد شد. به عنوان مثال اگر ۲۰ روز تا اتمام اشتراک نقره‌ای یک کاربر باقی‌مانده و او قصد تغییر به طرح طلایی را داشته باشد، پس از خرید اشتراک طلایی، ۱۴ روز (هر یک روز اشتراک نقره‌ای، معادل ۰.۷ روز اشتراک طلایی است) به مدت زمان اشتراک جدید کاربر افزوده خواهد شد.

۱
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن