مروری بر انیمیشن زوتوپیا – اینفوگرافی | نقد و معرفی فیلم و سریال
سینمای کودک

مروری بر انیمیشن زوتوپیا – اینفوگرافی

انیمیشن زوتوپیا - Zootopia یک پویانمایی رایانه‌ ای سه‌ بعدی آمریکایی اکران شده در ژانر کمدی و ماجراجویی، به کارگردانی بایرون هاوارد، ریچ مور و جرید بوش است.

اینفوگرافیک انیمیشن زوتوپیا

انیمیشن زوتوپیا داستان شهری است که آمال و آرزوی بسیاری از کوچکترها و بزرگترهاست. شهری متشکل از حیوانات تکامل یافته‌ای که بدون حضور انسان‌ها متعالی شده‌اند و از هر نژادی کنار هم به خوبی و خوشی، در کمال امنیت و آرامش زندگی می‌کنند.

این آرمان‌شهر یک خرگوش به نام جودی دارد که نهایت آرزویش این است که پلیس شود، اما همه از جمله خانواده‌اش به حرف‌هایش اهمیت نمی‌دهند و این شغل را برای او لقمه‌ای بزرگتر از دهانش می‌دانند. اما جودی هاپز بازیگوش تصمیم خودش را گرفته و بدون این‌ که از حرف کسی ناامید و خسته شود، اراده می‌کند و به عنوان اولین پلیس خرگوش به دانشکده‌ی پلیس می‌رود و درگیر ماجراهای شگفت‌انگیزی می‌شود.

زوتوپیا دنیای واقعی ما انسان‌ها را به رخ خودمان می‌کشد و از زورگویی کارفرماها به کارگرها ، تنبلی کارمندان و… حرف می‌زند.

جودی تنها شخصیت خوشمزه‌ی این داستان نیست، کنار او یک روباهی به اسم نیک درست شبیه کاراکتر رابین‌هود قرار دارد. این انیمیشن، مکار بودن روباه را گوشزد می‌کند اما نمی‌خواهد تا آخر قصه بر این عقیده پافشاری کند.

زوتوپیا اعتقاد دارد که آدم‌ها را نباید از روی ظاهر قضاوت کرد که این حرفش را در شخصیت نیک به تصویر می‌نشاند. خلاصه بعد از همه‌ی این حرف‌ها می‌خواهیم بگوییم که این انیمیشن جذاب و قشنگ می‌تواند ارزش یک بار دیدن و سرگرم شدن کودک و خانواده‌ی شما را داشته باشد.

برای همین در این اینفوگرافیک تحت عنوان “به زوتوپیا خوش آمدید” قصد داریم به راهنمایی بهتر شما عزیزان در انتخاب و تماشای این کارتون بپردازیم و ورود شما را به زوتوپبا خوش آمد بگوییم.

۰
برچسب ها

همچنین بخوانید

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن