10 سوال مطرح شده در برنامه مامان‌ ها - اینفوگرافی | مجله نقد فیلم گردی
اینفوگرافیکگالری

۱۰ سوال مطرح شده در برنامه مامان‌ ها – اینفوگرافی

برنامه مامان‌ ها یک دورهمی کوچک از مادرهای معمولی است که با در میان گذاشتن تجربه‌ های عملی تربیتی کودک خود، به سوالات و دغدغه‌ های مادران در این حوزه پاسخ می‌ دهند.

برنامه مامان ها

تا حالا خیلی شده که پای صحبت‌های کارشناس‌های تربیتی در تلویزیون یا جاهای دیگر نشستیم و به دنبال پاسخ‌هایی کارآمد برای سوالات خود پیرامون پرورش فرزندانمان بودیم؛ اما در آخر چیزی بیشتر از یک سری از حرف‌ها و کلمات تخصصی و راه‌حل‌های کلی و ناکارآمد عایدمان ‌نمی‌شد.

اما این روزها شاهد یک دورهمی کوچک از مادرهای معمولی در برنامه‌ی مامان‌ها هستیم؛ که با در میان گذاشتن تجربه‌های عملی تربیتی کودک خود، قصد دارند به سوالات و دغدغه‌های شما مادران گرامی در یک فضای شاد و صمیمانه پاسخ دهند و راه‌حلی ساده ولی عملیاتی ارائه کنند.

تفاوت این برنامه با سایر برنامه‌های کارشناس محور، تجربه‌هایی است که از زبان مادران بیان می‌شود؛ در هر برنامه سه مادر در مقابل مجری، خانم منصوره مصطفی‌زاده قرار می‌گیرند و نسبت به موضوع طرح شده از تجربه‌ها و دغدغه‌های شخصی خود سخن می‌گویند و علاوه بر حضور کارشناس از تجربه‌های این مادران نیز استفاده می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مجتبی حسینی در هر قسمت به موضوعاتی مرتبط با دغدغه‌های تربیتی فرزندان در یک دهه اخیر می‌پردازد. موضوعاتی چون تغییر روابط خانواده و نبود همبازی برای کودکان و نحوه‌ی استفاده‌ی فرزندان از تکنولوژی‌ها مثل موبایل و تبلت از جمله مباحث برنامه است؛ همچنین مشکلات شیوع کرونا و تاثیر آن بر تحصیل و آموزش مجازی از دیگر پرونده‌هایی است که در این برنامه باب گفتگو درباره‌ی آن‌ها گشوده خواهد شد.

این برنامه به کارگردانی سعید ابراهیمی پنج روز در هفته از ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود. همچنین شما می‌توانید تکرار برنامه را در سایت فیلم‌گردی مشاهده نمایید.

۲
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن