مروری بر سریال دردسرهای عظیم – اینفوگرافی | نقد و معرفی فیلم و سریال
گالری

مروری بر سریال دردسرهای عظیم – اینفوگرافی

سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد محصول سال 1393 است . داستان این سریال در مورد لطیف جوانی است که مثل خیلی از آدم‌ های دور و برمان به دنبال کار می‌ گردد و هر روز دردسر جدیدی برایش اتفاق می‌ افتد.

سریال دردسرهای عظیم

لطیف جوانی است که مثل خیلی از آدم‌های دور و برمان به دنبال کار می‌گردد، مشکلاتی از جنس مسائل سطح فعلی جامعه برایش مکرر پیش می‌آید و در میدان دردسرهای عظیم گرفتار می‌شود. او به هر دری می‌زند تا از گرفتاری رهایی پیدا کند اما هر بار در بن بستی جدید می‌افتد.

سریال دردسرهای عظیم از آن دست کمدی‌هایی است که نمی‌گذارد مخاطب دست خالی از پای تلویزیون بلند شود و در تلاش است که با زبان کمدی و تکه‌ کلام‌های گرم و شیرینی که دارد با مردم همزبان شود و روی خط قرمزهای جامعه هنرمندانه گام بردارد.

کاراکترهای دردسرهای عظیم در یک خانه‌ی سنتی و نوستالژیک زندگی می‌کنند و داستان را طوری پیش می‌برند که انگار زندگی‌ تک‌تک آن‌ها به هم گره خورده است.

آن‌ها برای خنداندن مردم هر حرکت یا دیالوگ اضافه‌ای را به کار نمی‌بندن؛ بلکه با پاسکاری قصه میان فضای جدی و طنز در تلاشند که کمدی را به بطن داستان تزریق کنند و لبخند را بر لبان تماشاچی بنشانند.

حالا با تمام این تفاسیر و سایر نکاتی که شاید در این مجال نگنجد، قصد داریم دلایل اصلی جذابیت این اثر کمدی را در قالب یک اینفوگرفیک تحت عنوان “قصه‌ی دردسرهای شیرین و عظیم لطیف” پیش چشمان شما قرار دهیم.

۲
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن