مروری بر سوال های بی‌ پاسخ در سریال The Boys - اینفوگرافی | مجله نقد فیلم گردی
گالری

مروری بر سوال های بی‌ پاسخ در سریال The Boys – اینفوگرافی

در سریال The Boys شاهد ایده‌ ای بکر و متفاوت هستیم؛ به جای این که ابرقهرمان‌ ها از مردم در برابر شرارت‌ ها دفاع کنند، این بار خود آن‌ ها محور شرارت دنیا هستند.

اینفوگرافی سریال the boys

در عصری زندگی می‌کنیم که در سینما  ابرقهرمان‌ها به واسطه‌ی شهرت و محبوبیتشان به عضوی جدا ناپذیر از این بخش از هنر تبدیل شده‌اند.

وقتی فیلم‌های ابرقهرمانی را به یاد می‌آوریم همه فکر و ذهنمان به سمت فیلم‌هایی با شخصیت قهرمان‌های خوب و دوست‌ داشتنی مثل سوپرمن و مرد عنکبوتی می‌رود.

اما این بار شاهد ایده‌ای بکر و متفاوت در سریال The Boys هستیم؛ به جای این که ابرقهرمان‌ها از مردم در برابر شرارت‌ها دفاع کنند، این بار خود آن‌ها محور شرارت دنیا هستند.

ابر قهرمان‌های سریال The Boys تحت عنوان گروه هفت، در واقع کالاهای تجاری و اقتصادی هستند که نه تنها نجات انسان‌ها برایشان اهمیتی ندارد بلکه برای رسیدن به منافع و اهداف خویش، باعث از بین رفتن نسل بشر نیز می‌شوند. The Boys یک شو و نمایش دروغین از قهرمان‌هایی است که در واقع مشتی سوءاستفاده‌گر و انسان‌هایی خودخواه بیش نیستند. آن‌ها در ابتدا داعیه‌ی مبارزه با فساد، نابرابری و احیای دوباره‌ی اخلاقیات را دارند، اما در باطن خود و به دور از چشم مردم دست به شرارت و سوء استفاده از قدرت خود می‌زنند.

در این بین شخصیتی به نام بیلی بوچر گروهی از مبارزین که به طور غیر رسمی با نام Boys شناخته می‌شوند؛ را زیر نظر سازمان CIA رهبری می‌کند.

گروه پسران افراد عادی هستند و قدرت ماورایی ندارند. آنها از ابر قهرمان‌ها آسیب دیده‌اند و به همین دلیل دست به تلاش برای پایان دادن به سلطه‌ی آن‌ها می‌زنند؛ و این چنین پسران به قصد انتقام از ابر قهرمانان وارد مسیر سخت مبارزه می‌شوند.

تاکنون دو فصل از این سریال گذشته، اما به اتمام نرسیده است. در این بین بسیاری از نقاط داستان، روابط بین شخصیت‌ها و سرانجام این سریال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد که باید در فصل‌های آینده منتظر باز شدن این گره‌ها باشیم.

حال در این اینفوگرافیک تحت عنوان “۱۰ سوال بی‌پاسخ در The Boys” قصد داریم به سوالاتی که در فصل اول و دوم سریال بی‌پاسخ ماند‌ه‌اند و باید انتظار پاسخشان را در فصل‌های بعدی بکشیم، بپردازیم.

۱
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن