مروری بر فیلم شاهزاده گمشده – اینفوگرافی | نقد و معرفی فیلم و سریال
سینمای کودک

مروری بر فیلم شاهزاده گمشده – اینفوگرافی

سوفیا و پدرش رابطه‌ محبت‌ آمیز و بسیار عاشقانه‌ ای با هم دارند و در داستانی فانتزی و کمدی با هم همراه می‌ شوند.

فیلم شاهزاده گمشده

حکایت پدر و دختر شاهزاده‌ی گمشده‌ی ما، حکایت سوفیا و پدرش هست که رابطه‌ی بسیار محبت‌آمیز و عاشقانه‌ای با هم دارند و در داستانی فانتزی و کمدی با هم همراه می‌شوند. آن‌ها همیشه فکر می‌کنند که هیچ چیزی و هیچ کسی نمی‌تواند بین آن‌ها فاصله بیندازد. غافل از آن که روزی می‌رسد، که سوفیا دیگر دختر همیشگی پدر نیست. او دارد کم کم بالغ می‌شود و دوست دارد در همه‌ی عرصه‌های زندگیش مستقل باشد.

حالا دیگر وابسته به پدرش نیست و پدری هم که همیشه دوست دارد قهرمان یکه‌تاز دخترش باشد، مات و مبهوت و سرگردان از رفتارهای سوفیاست. پدر دوست دارد به دخترش نزدیک شود اما انگار حائلی میان آن‌ها مانع این کار است.

پدر و دختر در کشاکش سن بلوغ سوفیا، هر دو گیر افتاده‌اند و دچار چالش‌هایی شده‌اند. تا اینکه هم دختر و هم پدر به اشتباه خودشان پی‌می‌برند و سعی می‌کنند همدیگر را درک کنند. پدر به سوفیا فرصت انتخاب و آزمون و خطا می‌دهد و سوفیا دوباره می‌فهمد که تنها پشتیبانش در این سن تنها خانواده‌ی اوست و باید به سمت پدر برگردد.

داستان در دو ساحت واقعی و افسانه‌ای هم‌زمان و موازی پیش می‌رود و این خلاقیت در کنار شخصیت‌های واقعی و انیمیشی بر جذابیت اثر می‌افزاید.

برای همین هم در این اینفوگرافیک تحت عنوان “حکایت یک پدر و دختر در شاهزاده‌ی گمشده” قصد داریم به راهنمایی بهتر شما عزیزان در انتخاب و تماشای این اثر بپردازیم، تا شما با خیالی راحت و لذتی دو چندان به همراه کودک دلبندتان به تماشای این فیلم بنشینید.

۱
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن