چگونه از فیلم دیدن با خانواده لذت ببریم؟ - اینفوگرافی | مجله نقد فیلم گردی
پیشنهاد سردبیرگالری

چگونه از فیلم دیدن با خانواده لذت ببریم؟ – اینفوگرافی

گاهی اوقات پیدا کردن فیلمی مناسب برای خانواده سخت است و البته گاهی هم استرس‌ زا که مبادا آبروی پیشنهاد‌ دهنده‌ فیلم برود.

وقت گذرانی با خانواده همیشه شیرین است مخصوصا اگر فیلمی مناسب و مورد علاقه‌ی همه‌ی اعضا پیدا کنید و ببینید.

کلا فیلم دیدن قواعد و قوانین خاص خودش را دارد. قواعد و قوانینی که شاید با رعایت نکردن آن‌ها چیز خاصی را از دست ندهید ولی با رعایت کردن‌شان لذت کاری که می‌کنید چند برابر می‌شود؛ مخصوصا اگر بخواهید با خانواده‌ی خود در تماشای یک فیلم شریک شوید.

گاهی اوقات پیدا کردن فیلمی مناسب برای خانواده سخت است و البته گاهی هم استرس‌زا که مبادا آبروی پیشنهاد‌دهنده‌ی فیلم برود. خب با رعایت چند نکته‌ی ساده‌ می‌توانید بدون هیچ استرسی با خانواده‌ی خود فیلم ببینید و لذت ببرید.

نکته‌ی اول آن که فیلمی نگاه کنید که در آن به عنصر خانواده بها داده می‌شود و تمام تلاشش بر این است که این گروه اجتماعی مهم را تحکیم ببخشد و مضاف آن که به بیننده‌ آرامش روحی القا کند. در این موقعیت‌ها علاوه بر آن که به رده‌ی سنی اعضای خانواده‌ی خود توجه می‌کنید، همیشه علایق و سلیقه‌های‌ مشترک آن‌ها را به یاد آورید و طبق همان‌ها فیلمی ترجیجا جدید و یا کمتر دیده شده انتخاب کنید.

دنیایی از کارتون‌ها و انیمیشن‌های جذاب و بامزه در بخش کودک فیلم‌گردی در انتظارتونه

شاید باز هم انتخاب برایتان سخت باشد، اما می‌توانید بر نقد فیلم‌ها و نظرات کسانی که آن فیلم را دیده‌اند و یا این که اخبار و حاشیه‌هایی که در مورد آن شکل گرفته، مروری هر چند اجمالی داشته باشید.

تا الان شاید توانسته باشید فیلمی مناسب خانواده‌تان را پیدا کنید، اما باز صبر کنید. می‌خواهیم این لذت برای شما دو چندان شود.

حالا مقدمات کار را فراهم کنید، بهترین کیفیت صدا و تصویر را از سایت‌ها و مراکز فروشگاهی معتبر تهیه کنید، خوراکی درست کنید که در حین تماشای فیلم نوش جان کنید، جای راحت بنشینید و نورهای خانه را کم کنید تا در این وضعیت کرونا بتوانید حداقل سینما را برای خانواده‌ی خود تداعی کنید. صبر کنید تا تمام اعضای خانواده کارهایشان تمام شود تا بدون هیچ دغدغه‌ای پا به پای شما فیلم را ببینند.

این نکته را از یاد نبرید که اگر به هر دلیلی از فیلم خوشتان نیامد، وسط فیلم غر نزنید و بگذارید بقیه‌ی خانواده از تماشای آن لذت ببرند. و مهم‌تر از همه آن که بعد از سکوت چند ساعته‌ی فیلم دیدن، حتما چند دقیقه‌ای با هم اختلاط کنید و گپی در مورد فیلم بزنید تا لذت شما و خانواده‌تان از با هم بودن دو چندان شود.

۱
برچسب ها

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن