انتشار تریلر فیلم Hillbilly Elegy با بازی ایمی آدامز و گلن کلوز | نقد و معرفی فیلم و سریال

انتشار تریلر فیلم Hillbilly Elegy با بازی ایمی آدامز و گلن کلوز

1451

نتفلیکس تریلر فیلم Hillbilly Elegy به نویسندگی و کارگردانی ران هاوارد (Ron Howard) را منتشر کرد که براساس خاطرات پرفروش J.D. Vance ساخته شده است.

این فیلم درباره رابطه دشوار جی.دی. با مادر معتادش (با بازی ایمی آدامز (Amy Adams)) و مادربزرگش (با بازی گلن کلوز (Glenn Close)) است که او را بزرگ کرده است. جی.دی. ونس (با بازی گابریل باسو (Gabriel Basso)) نیروی دریایی سابق و دانشجوی کنونی ییل در آستانه رسیدن به شغل رویایی خودش است، اما به دلیل بحران خانوادگی مجبور می‌شود به اهایوی جنوبی برگردد، جایی که سال‌ها تلاش کرده آنجا را فراموش کند.

ایمی آدامز، گلن کلوز، گابریل باسو، هیلی بنت، فریدا پینتو و بو هاپکینز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Hillbilly Elegy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Hillbilly Elegy اقتباسی از رمانی به‌نام Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis اثر جی‌دی ونس است که ونس رمان Hillbilly را براساس خاطرات خود در طول دهه‌های مختلف زندگی‌اش نوشته که در آن به تجزیه و بررسی زندگی شخصی و وضعیت اجتماعی آمریکا پرداخته است.

ونس که در طبقه کارگر رشد کرده و طعم فقر را نیز چشیده، در این رمان دوران کودکی و خانواده خود را بررسی کرده و به اعتیاد مادرش به مواد مخدر و چالش‌های اجتماعی و اقتصادی پرداخته است. مادربزرگ ونس بزرگ‌ترین حامی او بوده که باعث شد تا او تحصیل کند و از فقر و محدودیت‌های فرهنگی آن زمان خارج شود و فاصله بگیرد.

ران هاوارد، کارگردان برنده دو جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی این فیلم اقتباسی را بر عهده داشته است. وظفه نوشتن فیلمنامه فیلم «مرثیه هیل‌بیلی» نیز بر عهده ونسا تیلور که برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Shape of Water (شکل آب) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، بوده است.

فیلم Hillbilly Elegy در تاریخ ۲۴ نوامبر (۴ آذر) از نتفلیکس پخش خواهد شد.

۱

ویدئو های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن