بررسی انیمیشن زوتوپیا zootopia - به زوتوپیا خوش آمدید | نقد و معرفی فیلم و سریال

بررسی انیمیشن زوتوپیا zootopia – به زوتوپیا خوش آمدید

2044

زوتوپیا یک شهر رنگارنگ، دوست‌داشتنی و پر از حیواناتی است که به خوبی و خوشی، به دور از هرگونه کدورتی کنار هم زندگی می‌کنند.

اما در بین این حیوانات، یک خرگوش کوچک به نام جودی هاپز زندگی می‌کند که بر خلاف انتظار بقیه از او، آرزو دارد روزی پلیس شود. جودی با مطرح کردن یک‌باره‌ی این موضوع جلوی مردم با تمسخر دیگران و نگرانی پدر و مادرش رو به رو می‌شود. اما با دیدن انیمیشن سریع می‌فهمیم، جودی شخصیتی نیست که سریع از تلاش دست بکشد؛ این خرگوش کوچک هدفی دارد که مطمئن است که به آن می‌رسد، خب طبیعتا هم با این روحیه، حرف‌های دیگران نباید او را مأیوس کند. هاپز یک خرگوش امیدوار و با پشتکار فراوان است و به مشکلات همیشه “نه” می‌گوید.

این خرگوش کوچک جلوی همه‌ی این نگاه‌ها می‌ایستد، به دانشگاه پلیس می‌رود و در طول قصه با این حرف که تو خرگوش هستی و نمی‌توانی این کار را انجام دهی، پیوسته مبارزه می‌کند.

از جودی که گذر کنیم، شخصیت‌های دیگر قصه بسیار زیاد، جذاب و خنده‌دارند؛ که حتی می‌شود گفت هر کدام از آن‌ها ظرفیت شخصیت محوری و اصلی شدن برای یک انیمیشن مستقل و قصه‌ای جدید را دارند.

حالا پیشنهاد می‌کنیم حتما این قسمت از کودکارتون مجله نقد فیلمگردی را ببینید، ما در این سری ویدئوها قصد داریم با پرداختن به انیمیشن‌ها و فیلم‌های جذاب، بیان ویژگی‌های شخصیت اصلی قصه و بررسی نظرات دیگران راجع به کارتون‌ها و آثار مشابه آن‌ها، به شما در انتخاب یک فیلم خوب برای تماشای کودکانتان کمک کنیم.

۴
برچسب ها :

ویدئو های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن