تیزر فیلم Breach با بازی بروس ویلیس منتشر شد | نقد و معرفی فیلم و سریال

تیزر فیلم Breach با بازی بروس ویلیس منتشر شد

1189

در فضا، هیچ‌کس صدای فریادهایتان را نخواهد شنید، اما بروس ویلیس و توماس جین در فیلم علمی‌تخیلی-هیجانی Breach به این زودی‌ها فریاد کمک سر نخواهند داد.

علاوه بر این دو بازیگر، کودی کرزلی نیز در فیلم حضور دارد. وی نقش یک مکانیک جوان را ایفا می‌کند که سوار بر سفینه‌ای فضایی با سرعتی فراتر از نور درحرکت است تا بتواند در سیاره‌ای دوردست مستقر شود.

در حالی که مسافران سفینه سعی می‌کنند از سفر فضایی خود لذت ببرند به‌سرعت متوجه می‌شوند که موجودی مرموز شروع به آلوده کردن آنها کرده است و آنان را به زامبی‌های درنده‌خو تبدیل می‌کند. تریلر و پوستر فیلم را در ادامه می‌توانید مشاهده فرمایید.

فیلم‌برداری Breach سال گذشته از ماه سپتامبر تا ماه اکتبر در جورجیا با هدایت فیلم‌ساز جان سوتس انجام شد. این فیلم به‌صورت محدود در سالن‌های سینما اکران می‌شود و به‌طور همزمان در قالب دیجیتال توسط Saban Films توزیع می‌شود.

فیلم سینمایی Breach به کارگردانی جان سوتس و نویسندگی ادوارد دریک و کوری لارج و با بازی کودی کرزلی، بروس ویلیس، ریچل نیکولز و توماس جین در تاریخ ۱۸ دسامبر مصادف با بیست و هشتم آذرماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

۰

ویدئو های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن