نخستین تیزر سریال Loki با بازی تام هیدلستون منتشر شد | نقد و معرفی فیلم و سریال

نخستین تیزر سریال Loki با بازی تام هیدلستون منتشر شد

1668

«کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول پنجشنبه شب سیلی عظیم از اطلاعات را فرو فرستاد، اما یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین پروژه‌های رونمایی شده استودیو، سریال «لوکی» (Loki) با بازی «تام هیدلستون» بود که قرار است از دیزنی+ پخش شود. فایگی در «روز سرمایه‌گذاران» دیزنی از اولین تیزر سریال رونمایی کرد و وعده‌ی سریالی اکشن را داد که بیش از انتظار در زمان آمد و شد می‌کند.

مدیر استودیو می‌گوید سریال یک «تریلر جنایی» است و اضافه می‌کند که اگر این خصوصیت گیج‌کننده به نظر می‌رسد: «نگران نباشید، به همان اندازه برای «لوکی» گیج‌کننده است.»

دیگر بازیگران سریال «اوون ویلسون»، «گوگو امباتا-را»، «سوفیا دی مارتینو»، «ریچارد ای. گرنت» و «وومنی موساکو» خواهند بود. در این تریلر جدید شخصیت «هیمدال» نیز وعده داده شد، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا «ادریس البا» این نقش را تکرار می‌کند یا نه.

تماشای آنلاین سریال لوکی

«تی‌وی‌ای» که تشکیلاتی شبیه به نیروی پلیس است، به نظر «لوکی» را دستگیر کرده و قلاده‌ای ویژه به گردنش انداخته. انتظار می‌رود این سریال با عناوینی چون «وانداویژن» (WandaVision)، «مرد عنکبوتی ۳» (Spider-Man 3)، «دکتر استرنج در عوالم موازی جنون» (Doctor Strange In The Multiverse of Madness) و «ثور: عشق و آذرخش» (Thor: Love & Thunder) پیوند بخورد.

بعید به نظر می‌رسد که هیدلستون تنها در یک نسخه از «لوکی» بازی کرده باشد. پیش‌تر شایعه‌ی بازی او در نقش «لیدی لوکی» نیز شنیده شده بود. جلوه‌های ویژه‌ی بصری و محل وقوع داستان‌ها، «لوکی» را به یکی از جذاب‌ترین سریال‌های دیزنی‌+ تبدیل کرده است. فایگی می‌گوید انتظار دارد «لوکی» در ماه می آینده روی ایر برود.

۰
برچسب ها :

ویدئو های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن