تیزر فیلم یک مکان ساکت 2 (a Quite place 2) منتشر شد. | نقد و معرفی فیلم و سریال

تیزر فیلم یک مکان ساکت ۲ (a Quite place 2) منتشر شد.

1360

تیزر فیلم یک مکان ساکت ۲ نویدبخش یک اثر قوی دیگر همانند قسمت قبلی این فیلم سینمایی است. قسمت دوم فیلم یک مکان ساکت ۲ a quiet place 2 محصول سال ۲۰۲۱ کشور آمریکاست. اثری که ادامه‌ای بر قسمت اول این مجموعه است. ما در قسمت اول شاهد بودیم که خانواده آبوت بعد از نبردی که با هیولاها رخ داد توانستند جان سالم به در ببرند. حال اعضای این خانواده که دیگر نمی‌توانند در محل سکونت قبلی خود زندگی کنند به دنبال جایی برای زندگی جدید خود هستند.

کارگردانی قسمت دوم این اثر نیز همانند قسمت اول برعهده جان کرازینسکی «John Krasinski» است. کارگردان ۴۱ ساله آمریکایی که تجربیات بسیاری را در عرصه بازیگری دارد و قسمت دوم فیلم یک مکان ساکت به عنوان پنجمین تجربه کارگردانی او به حساب می‌آید. او در این مجموعه دو قسمتی نه تنها وظیفه کارگردانی را برعهده دارد بلکه به عنوان شخصیت اصلی فیلم و پدر خانواده آبوت نیز به نقش آفرینی پرداخته است.

فیلم یک مکان ساکت در ژانر فیلم‌های هیجانی و ترسناک جای می‌گیرد و اثری است که می‌تواند نه تنها شما را شوکه کند بلکه هر لحظه آن اتفاقات هیجان انگیزی را برای شما به همراه خواهد داشت. در این فیلم بازیگرانی همچون امیلی بلانت «Emily Blunt» در نقش مادر خانواده، میلیسنت سیموندز «Millicent Simmonds» در نقش دختر خانواده و نوآ جوپ «Noah Jupe» در نقش پسر خانواده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

قسمت دوم فیلم یک مکان ثابت در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ به اکران عمومی درآمده است و در مدت کوتاهی همچون قسمت اول آن توانسته است نظر منتقدان را به خود جلب کند. این فیلم از سایت Metacritic امتیاز ۷۱ و از سایت Rotten Tomatoes نیز امتیاز ۹۱ را دریافت کرده است.

۲
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن