دارو دسته لندنی
بستن
پوستر فیلم  دارو دسته لندنی

دارو دسته لندنی

Gangs of London

سریالانگلیسی
.1ساعت و33دقیقه
سریال «دارو دسته لندنی» یا «خلافکاران لندن» زمانی اتفاق می افتد که رئیس یک سازمان جنایی «فین والاس» ترور می شود. حال مرگ او خلاء ناگهانی قدرت ایجاد می...
  • فصل اول
Not Found...
قسمت‌های بیشتر

فیلم‌های پیشنهادی

تصاویر و جزییات سریال دارو دسته لندنی

 سریال دارو دسته لندنی
 سریال دارو دسته لندنی
 سریال دارو دسته لندنی
 سریال دارو دسته لندنی

عوامل سازنده سریال دارو دسته لندنی

درباره سریال دارو دسته لندنی

سریال «دارو دسته لندنی» یا «خلافکاران لندن» زمانی اتفاق می افتد که رئیس یک سازمان جنایی «فین والاس» ترور می شود. حال مرگ او خلاء ناگهانی قدرت ایجاد می کند. صلح شکننده شبکه پیچیده باند ها که در خیابان های شهر فعالیت می کنند را تهدید می کند.
نقد فیلم
مرضیه سلیمی

نقد سریال دار و دسته‌‌ لندنی – دوز هیجان‌‌ انگیزی از اعدام

04.آبان.1399

اگر با گذشت چیزی نزدیک به بیست سال، هنوز کابوس فرورفتن سر لیزا فاکنر در سرخ‌‌کن صنعتی و روغن داغ در سریال «مأموران مخفی» را می‌‌بینید، با این حساب احتمالاً سریال ده قسمتی جدید شرکت «اسکای آتلانتیک» یعنی «دار و دسته‌‌ لندنی»، سریال مناسبی برای شما نیست. فیلم با تصویر مردی که به شدت کتک خورده و از پا از یک ساختمان آویزان شده شروع می‌‌شود و از همانجا مرزش را با مری پاپینز مشخص می‌‌کند. اما اگر گرفتار کابوسی نیستید یا نمایش کار با چاقوی ضامن‌‌دار در سریال «پیکی بلایندرز» به نظرتان ترسناک نبوده، حتماً از تماشای این سریال لذت خواهید برد. حتی وحشیانه‌‌ترین صحنه‌‌ها به نظرتان جالب می‌‌آید و داستان با چنان سرعتی پیش می‌‌رود که گرچه اهمیت چندانی ندارد، اما به ندرت متوجه می‌‌شوید که این صحنه‌‌ها چیز جدید بخصوصی ندارند.

بیشتر بخوانید