به سوی ستارگان
بستن
پوستر فیلم  به سوی ستارگان

به سوی ستارگان

Ad Astra

.1ساعت و58دقیقه
فیلم «به سوی ستارگان» درباره فضانورد «روی مک‌ براید» است که به دور افتاده‌ ترین نقاط منظومه شمسی سفر می‌ کند تا به دنبال پدر گمشده‌ اش بگردد و یک رمز ...

فیلم‌های پیشنهادی

تصاویر و جزییات فیلم به سوی ستارگان

 فیلم به سوی ستارگان
 فیلم به سوی ستارگان
 فیلم به سوی ستارگان
 فیلم به سوی ستارگان

عوامل سازنده فیلم به سوی ستارگان

James Gray
Dede GardnerJames Gray
James GrayEthan Gross
Max Richter
John AxelradLee Haugen

درباره فیلم به سوی ستارگان

فیلم «به سوی ستارگان» درباره فضانورد «روی مک‌ براید» است که به دور افتاده‌ ترین نقاط منظومه شمسی سفر می‌ کند تا به دنبال پدر گمشده‌ اش بگردد و یک رمز و راز بی نظیری را که بقای سیاره ما را تهدید می کند، شناسایی کند.
نقد فیلم
مرضیه سلیمی

نقد فیلم به سوی ستارگان با بازی برد پیت - یک سفر حماسی و فضایی!

22.دی.1398

در صحنه­ آغازین «به سوی ستارگان»، روی مک­‌ براید (براد پیت)، یک فضانورد کهنه‌­کار آمریکایی، بر فراز یک آنتن فضایی مشغول انجام کاری است. آنتن فضایی یک قطعه­ پیچیده از داربست فنی بلندی است که از زمین تا ورای اتمسفر کشیده شده است. (این تصویر آنقدر خاص هست که باعث شود عکس سال ۱۹۳۲ از کارگران ساختمانی که بر فراز تیرآهن‌­های یک آسمان‌­خراش، ناهار می­‌خوردند دیگر سرگیجه­‌آور به نظر نرسد.) ناگهان، یک موج نیروی اسرارآمیز از راه می­‌رسد که باعث می­‌شود چند فضانورد از روی آنتن بیفتند. روی چند طبقه‌­ای پایین می­‌جهد تا برق را قطع کند و بعد پا به فرار می­‌گذارد، از داربست می‌­پرد و به سمت زمین زیر پایش غوطه­‌ور می­‌شود – یک سقوط آزاد واقعی که او را از تاریکی فضا به آبی آسمان زمین می‌­برد و وقتی زمین بزرگ پدیدار می­‌شود، او بند چتر نجات خودش را می‌­کشد.

بیشتر بخوانید